فروشگاه سایت
» درباره ما
مسابقه کدینگ

درباره ما

وب‌سایت زبان100، با هدف آموزش و مشاوره در زمینه زبان انگلیسی در تمامی مقاطع تحصیلی (دبیرستان و کنکور ، کارشناسی ارشد و دکترا ) شروع به فعالیت کرده است و سعی دارد با ارائه روشهای نوین در زمینه یادگیری زبان  دریچه ای جدید را به دنیای بیکران یادگیری زبان باز کند. 

وب‌سایت زبان100 با فعالیت در زمینه آموزش زبان به روش های کدینگ ، تصویرسازی و استفاده از ادبیات عامیانه و طنز بعنوان یک مرجع جذاب و منحصر به فرد رضایت خاطر مخاطبین گرامی را فراهم کرده است.

خدمات وب‌ سایت شامل  فروش کتب و پکیج ویدئویی از طریق ارسال پستی، فایل جزوات، تست های تالیفی و نمونه سوالات کنکوری بصورت آنلاین و خدمات مشاوره ای در رشته ها و مقاطع تحصیلی مختلف می باشد.

با توجه به حرکت ما در این راه نو و آتیه دار، مشورت ها و راهنمایی های دلسوزانه همه اساتید، مدرسان و مخاطبین را به مثابه نور هدایت مسیر آموزشی مان می دانیم و از آنها بهره مند خواهیم شد.

با آرزوی موفقیت برای شما عزیزان
مدیریت وب سایت  زبان 100

اعضای تیم مدیریت:
سیامک رضایی پور – کارشناسی ارشد مدیریت (مدیر سایت)
علی نصیری – کارشناسی کامپیوتر (پشتیبان فنی)

در پایان بر خود لازم می‌دانیم از همه عزیزانی که در پیشبرد سایت زبان100، ما را یاری کردند نهایت سپاس را بجای آوریم.

مدرسین ، وب سایت ها و مؤسساتی که علاقه‌مند به همکاری با سایت زبان 100 می باشند می‌توانند با شماره  ‌4154 320 0939  تماس حاصل فرمایند و یا از طریق پست الکترونیکی info@zaban100.ir با ما در ارتباط باشند.
بالا